Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

         !Máme štěňátka, 3 černoušky -2 fenečky a 1 pejska smiley!  Více zde

                        !!! Všechna štěňátka jsou již zadaná !!!

                                

                                  FOTOALBUM ŠTĚŇÁTEK   ZDE  

 

25.07.2012   Po delší odmlce se znovu hlásíme smiley Čas letí neúprosně a štěňátka už mají 6 týdnů a rostou doslova před očima. Většinu dne trávíme na zahradě, kde jsou nejspokojenější, zejména teda sprchový kout je jejich doménousmiley. Krmíme 4x denně granulkama, Rose už skoro vůbec nekojí a pomalu se začíná dostávat do formy. Štěňátka jsou moc ráda, když za nima přijedou jejich páníčci, dokonce se změní k nepoznání a rázem jsou ta nejhodnější stvoření ( Ellinko ty bys o tom mohla vyprávět, že?smiley) Černoušci už se svých nových rodin nemůžou dočkat a moc se těší. Příští týden nás čeká očkování a odčervení, pojedeme autem k panu veterináři, takže budou mít prcci zážitek. ( Vlastně už by měli být zvyklí, jezdili od úplných mimin s maminkou na kontroly po císařském řezu)

7.7.2012     Štěňátka už jsou zase o týden starší, už slaví jeden měsíc!smiley Už běhají jako o závod a začínají zjišťovat k čemu všemu jim slouží zoubky- k okusování sourozenců, stolu, krabic a vůbec všeho co se jim naskytne.smiley Rose by je ráda pořád kojila, ale snažíme se už pomalu odstavovat, papají 5 x denně, rozmočené granulky nebo tvaroh.

30.06.2012   Štěňátka už mají 3 týdny, každým dnem dělají velké pokroky, už krásně vidí a slyší, chůze je občas ještě vrávoravá, přibírají jako  po másle, maminka stále plně kojí, ale už pomalu začínáme jednou-dvakrát denně přikrmovat rozmočenýma granulkama se sušeným štěněcím mlékem. Nejvíc chutná Ellince s Emilkou, Eda dává přece jenom ještě přednost mlíčku od maminkysmiley Už jsme s prckama byli dvakrát na zahradě, ale zatím se jim to moc nelíbilo.Poslední dva dny trošku naříkají, protože se prořezávají zoubky.

Nové fotky najdete ve fotoalbu.

 

23.06.2012   Dnes mají štěňátka 2 týdny, už se jim otvírají očička a začínají se pomalu stavět na nožky. Rostou jako z vody a jsou to pořádné kuličkysmiley V noci občas kňourají, asi už rostou zoubky. Už se těšíme až budou běhat po zahradě a prohánět maminkusmiley

15.06.2012    Černoušci nám rostou před očima, což můžete sami vidět z  váhové tabulky, jsou to pěkné kuličky:-) Vše probíhá v pořádku, Rose je klidná a pečlivá maminka.

                     Přidali jsme nové fotky do fotoalba.

13.06.2012    Štěňátkům jsou již 4 dny, krásně rostou, jsou moc hodné a dělají nám jen radost:-) Rose to zvládá perfektně, kontroly u veterináře dopadly dobře, žádné obtíže ani bolesti nemá.

10.06.2012    Porod se nám trošku zkomplikoval, po 2 štěňátkách se dlouho nic nedělo, Rose už moc neměla stahy, ale zdálo se nám, že tam určitě ještě nějaké štěně je, takže jsme jeli k veterináři, ten udělal rentgen a ještě jeden prcek tam opravdu byl. Ani po podání injekce oxytocinu se však stahy nenabudily, ráno jsme tedy jeli na císařský řez- jedna fenečka tam opravdu byla.  Nyní už jsou prcci i maminka doma, odpočívají. Štěňátka jsou čilá a spokojená, Rosinka je taky statečná a snad už jsou všechny peripetie za náma.

 

09.06.2012   !!!Začínáme rodit, na světě je první holčička, tak nám držte palečky, ať  vše dobře dopadnesmiley

              13:45    fenka  Ellie     červená stužka -zadaná

              15:45    pes    Eddie    modrá stužka- zadaný

              09:45   fenka   Emilly    fialová stužka - zadaná

 

 

 

 

 

 

06.06.2012        Dnes máme 58. den březosti, Rose je zatím velmi klidná, odpočívá a připravuje se na porod. Jakmile začne rodit, budeme podávat hlášení:-)

Foto - 58.den březosti, Rose se nehne z kuchyněsmiley

04.06.2012        Dnes má Rose 56.den březosti, pěkně se zakulatila, hodně odpočívá a připravuje síly na porod. Vše probíhá zatím v pořádku a my se už se moc těšíme na malé černoušky smiley

 

09.05.2012       !!!Potvrzujeme březost Rose!!! smileyDnes jsme úspěšně absolvovali ultrazvukové vyšetření.

                  Už začínáme registrovat patrné změny figury, více odpočívá a šetří se, chuť k jídlu se jí   zvýšila, neustále hypnotizuje misku s jídlem smiley

 

09.04.2012       Dnes jsme byli na krytí Rose s Mailem. Vše proběhlo bez problémů, štěňátka by se měla narodit kolem 7.6.2012. K odběru budou 1.týden v srpnu. Info o otci zde : http://www.mailik.estranky.cz/ 

 

   Zasloužená odměna pro Maila :-)

 

08.04.2012     Plánujeme štěňátka - vrh "E" !!!

                Zítra se chystáme na krytí, otcem štěňátek bude opět Eddie od Jaloviska.

 

 16.3.2012  Nové fotky Rose a Doelle, více ve fotogalerii.

  

                  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.04.2010   Všechna štěňátka jsou již u svých nových páníčků!!!

(Včetně Doellky, kterou jsme si nechali a rozšířili tak naši psí smečku.)   

             Foto pejsků u svých páníčků zde!!!

 

09.04.2010    Dnes nás navštívil pan veterinář a štěňátka načipoval a naočkoval. Vůůůbec to nebolelo, jen 2 malé včelky   Foto z akce  zde !!! 

 

07.04.2010   Na nové fotky černoušků se můžete podívat zde!!!

 

01.04.2010   Přidali jsme aktuální fotky, můžete se podívatzde!!!

 

26.03.2010     Přidány nové fotky!! zde !!!

23.03.2010   Včera byla štěňátka poprvé na zahradě!!! Z neznámého prostředí byli trošku vyjukaní, hlavně teda jindy suverénní fenečky. To kluci to měli na háku.   Nové aktuální foto zde !!!

 

           !!!Více fotek štěňátek zde !!!

 

18.03.2010   Dnes černouškům zvětšujeme výběh, už je nejvyšší čas, bedna jim ke skotačení nestačí. Maminka stále vzorně kojí, ale samozřejmě jí pomáháme a štěňátka přikrmujeme. Štěndy už se navzájem vnímají a zjišťujou, že ouška nebo ocásek od bráchy/ségry chutná moc dobře.

 

 

 

07.03.2010   Štěňátkům jsou dnes  2 týdny!!!   Pěkně se nám zakulacují. I když maminka stále plně kojí, zkusili jsme štěňátkům dnes poprvé dát obilnou kaši s mlíčkem. U některých to sklidilo úspěch, ale maminčino mlíčko přesto vyhrává. Cvalíci se začínají stavět a balancovat, někteří už otevřeli očka..... Nové foto v sekci štěňátka

 

05.03.2010     Nové fotky štěňátek!!!   Více v sekci štěňátka

 

 

21.02.2010   Radostná zpráva !!! Rose dnes porodila 9 krásných štěňátek- 4 kluci a 5 holek, všichni černoušci.Maminka i miminka jsou v pořádku.

 

 

 

 

 

 

.

 

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

TOPlist