Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

                        ROSE+DOELLE

               

                                          

                                                         

 Jsme 4+2 členná rodina. První černou labradorku  Leny jsme si pořídili před 11 lety jako zcela neznalí ničeho, co se týká psů, natož labradorů. Tehdy nás asi osvítilo, protože jsem si nemohli vybrat lepší psí plemeno. Jelikož byla Leny s průkazem původu, chtěli jsme dále rozvíjet rod a nechali jsme ji uchovnit. Absolvovali jsme nejnutnější výstavy a zkoušky pro uchovnění. A samozřejmě jsme chtěli, aby měla alespoň jednou štěňátka. Z jedněch štěňat nakonec byly 3 vrhy.

Nádhera!! Tehdy pro nás neexistovala televize, knížka, jen nádherná štěňata. I jako zasloužilá matka byla Leny stále ve výborné kondici.Chodila s námi běhat, plavat. Prostě člen rodiny.

V 8 letech se jí její přirozené pudy staly osudnými. Zavětřila srnky zrovna před hlavní cestou.Z nárazu auta se už neprobrala. Netrápila se. Odešl nám s ní věrný přítel, společník. Díky Leny! Nezapomeneme.

Samozřejmě jsme odchod Leny všichni hrozně obrečeli. Možná také proto manžel nechtěl o dalším psovi ani slyšet.

Já to však nevydržela a už za dva dny jsem začala shánět nového miláčka. Samozřejmě černého, samozřejmě fenku a samozřejmě labradorku. Za další dva dny jsme již uháněli z Ostravy až k řece Berounce pro naší fenku Rose /Darling Queen Bohemia Angel/. 

V roce 2010 se Rose narodilo 9 krásných černoušků. Fenečku Doelle jsme si nechali a tím rozšířili naší smečku. S mámou tvoří nerozlučnou dvojku.

 

    

     

 
TOPlist